Cтоляр. Робота в Польщі

Инфо

Компания "Marian" предлагает купить cтоляр. Робота в Польщі в Львове по привлекательной цене 1 500.00 USD/месяц.

Если Вас заинтересовало данное деловое предложение "Cтоляр. Робота в Польщі", Вы можете уточнить оптовые и розничные цены, а также условия и стоимость поставки, обратившись по контактным телефонам или отправить запрос на предложение.
Cтоляр. Робота в Польщі
Дата обновления: 27 июня 2020

На вакансію «столяр» запрошуємо чоловіків до Польщі.

Вимоги: чоловік до 50 років з обов’язковим досвідом роботи столярoм. Робота проходитиме на всіх столярних машинах та на електроінструментах. Робота у фірмі полягає у реставрації старих сходів, дверей та підлог. Можливість навчання для професії: Cтоляр реставратор двері, сходів.

Умови: заробітна плата становить від 15 до 20 злотих за годину залежно від навиків та компетенції. Висококваліфіковані працівники матимуть змогу заробляти до 1500 $ щомісячно. Працювати необхідно по 10-12 годин на добу. Вихідний день – неділя. Надається безкоштовне проживання за рахунок компанії та наявність інтернету. Робота та проживання буде з працівниками із України. Є офіційне працевлаштування, повна зайнятість. Робота є постійно, простоїв немає. Потрібна людина, що налаштована на довгострокове співробітництво. З нашого боку допомога при виробленні карти перебування (karty pobytu).

Місце роботи: Познань, Конін Польща. Наявність посвідчення водія вітаються. Ви повинні мати робочу візу або біометричний паспорт.

Подробиці за номером: Viber +48663050738

Працівники тільки з Західної України.

Цена: 1 500.00 USD/месяц

Наличие на складе: есть в наличии
Тип предложения: предлагаю продукцию, услугу

Рубрики: Ремонтно-строительные работы в Львове
Устройство полов, потолков в Львове

Теги: Столяр будівельний, Паркетник – Робота в Польщі

Контакты поставщика: Marian

Название компании Marian
Регион Львовская область, Львов
Телефон / факс +486 (63) 050-738
E-mail Написать письмо


Курсы валют

на 18 июня 2019

USD НБУ 26.42 0,00
EUR НБУ 29.76 -0,06
RUB НБУ 4.10 +0,01