Твердотопливный котел

Инфо

Компания "Виробник твердопаливних котлів "Wortex"" предлагает твердотопливный котел в Львове по привлекательной цене 20 000.00 грн./шт..

Если Вас заинтересовало данное деловое предложение "Твердотопливный котел", Вы можете уточнить оптовые и розничные цены, а также условия и стоимость поставки, обратившись по контактным телефонам или отправить запрос на предложение.
Твердотопливный котел
Дата обновления: 5 сентября 2019

Компанія Wortex - являється виробником опалювального обладнання торгової марки "Maxus". На українському ринку працюємо з 1996 року. За цей час було виготовлено більше 5000 котлів довготривалого горіння, понад 3000 акумулюючих ємностей та багато інших виробів з металевих конструкцій. Продукція виготовляється в виробничому цеху за адресою: Львівська область, Яворівський район, с. Терновиця. Запрошуємо кожного, відвідати виробництво, на якому котли завжди в наявності, а також змонтоване котельне приміщення. Станом на кінець 2018 року, в асортименті представлено 8 типів котлів: твердопаливні котли, універсальні котли, котли на дрова, пелетні котли, повітряні теплогенератори, а також теплоакумулятори, та багато інших пропозицій. Завдяки широкому діапазону потужностей, у Вас буде можливість обігріти від 50 до 5000 метрів квадратних. Ви з легкістю можете підібрати котел для будинку, виробництва, шкільних та спортивних споруд, а також котел для комерційного приміщення. Завітавши до нас, Ви не тільки зможете купити котел від виробника, але і отримати велику кількість корисної інформації.

Цена: 20 000.00 грн./шт.

Наличие на складе: есть в наличии
Тип предложения: предлагаю продукцию, услугу

Рубрики: Котлы и котельное оборудование в Львове
Твердотопливные котлы в Львове

Теги: твердотопливный котел, пеллетный котел, колет с автоматической подачей топлива

Контакты поставщика: Виробник твердопаливних котлів "Wortex"

Название компании Виробник твердопаливних котлів "Wortex"
Регион Львовская область, с. Терновиця
Телефон / факс +380 (68) 7728777
E-mail Написать письмо

Подобные товары рубрики: Котлы и котельное оборудование в Львове


Курсы валют

на 18 июня 2019

USD НБУ 26.42 0,00
EUR НБУ 29.76 -0,06
RUB НБУ 4.10 +0,01